Nieuwe collega: Jeroen Graafland


04/09/2023

BPM Consult groeit! We mogen alweer een nieuwe collega verwelkomen: Jeroen Graafland. Hij komt ons team versterken in het uitvoeren van procesgerichte projecten en programma's bij onze klanten.

Welkom in ons team Jeroen!


Jeroen is een gedreven en nieuwsgierig organisatieadviseur met een passie voor het continu verbeteren van processen. Met een grote hoeveelheid positieve energie probeert hij samen met het projectteam toe te werken naar een optimaal bedrijfsproces. Hij stimuleert medewerkers om niet vast te blijven houden aan het oude vertrouwde, maar juist open te staan voor nieuwe mogelijkheden.

Jeroen heeft een achtergrond in de bedrijfskunde. Samen met een Lean Six Sigma black belt certificaat schept dit een solide basis om organisaties goed te doorgronden en te adviseren.

Heb je een vraag voor Jeroen? Laat het hem dan weten.